NLP Teknikleri ile Değişim ve İletişim Semineri

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

2 Tam gün

 
İnsan hayatında önemli anlardan biri iletişim ise diğeri değişimdir. NLP Teknikleri ile Değişim ve İletişim Semineri bu anlamda  NLP bilgi aktarımları ile bu süreçlerin zihinsel olarak nasıl şekillendiğinin farkedilmesini sağlamaktadır.

İçsel ve Dışsal iletişimin dikkatli olarak incelendiği seminerde katılımcıların yapacaklaı uygulamalarla aktarılan bilgiler kolaylıkla kullanılmaya başlamaktadır. Kişinin kendisi ile yaptığı iç konuşmalar ve bunların sonuçları ile geçmişte yaşanan tecrübleler ve bu tecrübelerin oluşturduğu farkında olunmayan stratejilerin neler olabileceği mekanik olarak görülebilmektedir.

Değişime direnç ise çoğumuzun farkında olmadığı zihinsel vedavranışsal süreçler bütünüdür. Değişeime direncin farkedilmesi ve bu direncin ortadan kaldırılması ile değişim sürekli hale gelmekte ve kişi kandi kararı ile istediği zaman istediği şekilde değişebilmektedir.  Dış dünyadan gelen etkilerle ortaya çıkacak değişimin kimseye yararı olmayacaktır. Amerika'da kriz hem  Amerika'da ve hem de dünyada bir çok kurum ve kişiyi değiştirmiş ancak bunun kimseye yararı olmamıştır. Bu sebepten değişimin kişinin kendi kararı ve isteği ile olması çok önem kazanmaktadır.

Kurumu oluşturan kişiler bu şekilde değişebildiklerinde  kurum içinde bilgi paylaşımı artacak, ortak hedefe yönelmek kolaylaşacak ve istenen sonuçlara kolaylıkla ulaşılabilecektir.

Bu seminerde NLP teknikleri mimlemek, temsil sistemleri, dil kullanımı, kişisel ve kurumsal zaman çizgisi, stratejiler konusunda bilgi aktarılacak ve su modeli, içeriksiz düşünme modeli, elektrik devre modelleri değişim ve iletişim süreçlerinde kullanılabilecek teknikler hakkında da bilgi verilecektir.

Kurumsal olarak verilecek seminerler 400 YTL+KDV/kişi olarak ücretlendirilmekte ve seminer 16 saat sürmektedir. (iki gün)
Seminer öncesi soru formu, seminer sonrası anketi ve seminerden 15 gün sonra yapılacak seminer sonuç anketi ücrete dahildir.
Seminerden sonra Executive Briefing istenmesi durumunda rapor hazırlanabilir. Seminer Cengiz Eren tarafından verilmektedir.

Randevu ve Rezervasyon için 0216 464 17 27'i hemen arayabilirsiniz.

Seminer Katılım Formu

16 Haziran 2008  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   http://www.erenlp.com  http://www.cengizeren.in

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP