NLP Satış ve İkna

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

komsoftBir satışcının ihtiyacı olan duyu orgaznları ve zihin ile bilgiler, bu seminerle öğrenilebilir.

Satış ve İkna hayatın her anında kullanılabilen ve doğru modelde kullanıldığında istenilen sonuçlara ulaşılmasını sağlayan, hayatı kolaytıran bir davranış modelidir.

 

Satışcı'nın kullanılabileceği etkin teknikler konusunda bilgilerin aktarıldığı bu seminerde, önceden elde edilen kaynakların bütünleşmesi ile satışlar düşünüldüğünden daha fazla artabilecektir. Hedeflerin kolaylıkla aşılmasını sağlayan bu seminer iki gün sürmektedir.

 

NLP tekniklerinin hemen tamamının aktarıldığı bu seminerde, satış süreçleri, ürüne olan inanç, karar noktası, satışın kapatılması ve geleceğe yönelik mesajlarında neler olduğu anlaşılabilecektir.

 

Satışta en önemli noktalardan biri dilin kullanılmasıdır. Türkçe'nin karmaşık yapısı, aktarılan mesajlarda yapılan yanlışlarda dikkatli olarak incelenecektir. Zihinsel süreçler açısından hangi modellerde ve hangi temsil sistemlerinde bilgi verilmesi, satış yapılacak kişiden alınabilecek bilgileri ve bu bilgilerinde satış sırasında hemen kullanılabilmesi sağlanabileceği için iletişim açısından önemli kolaylıklar ortaya çıkacaktir.

 

İkna ise hayatın her alanında kullanılan bir kavramdır. İkna sürecinde zihinsel yapının  kavranması, varsa dinleyiciden gelen tepkileri farketmek ve esnek bir modeller ile bunların nasıl aşılabileceği de gösterilmektedir.  Bilgi aktarımları sırasında yapılan uygulamalarla bilginin davranışlara aktarılması sağlandığı için değişim süreçleri ve sonuçlar, kaynakların kullanılması başlanmaktadır.

 

Kurumsal olarak verilecek seminerler 400 YTL+KDV/kişi olarak ücretlendirilmekte ve seminer 16 saat sürmektedir. (iki gün)
Seminer öncesi soru formu, seminer sonrası anketi ve seminerden 15 gün sonra yapılacak seminer sonuç anketi ücrete dahildir.

Seminerden sonra Executive Briefing istenmesi durumunda rapor hazırlanabilir. Seminer Cengiz Eren tarafından verilmektedir.

 

Randevu ve Rezervasyon için 0216 464 17 27'i hemen arayabilirsiniz.

 

16 Haziran 2008  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   http://www.erenlp.com  http://www.cengizeren.info Düşünüyorsanız....

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP