NLP ile Zihinsel Detoks

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

zihinsel detoks, nlp semineri

NLP İle Zihinsel Detoks

NLP, Duyular, duygular, kullanılan dil ve davranışlar arasındaki bağlantıları inceler.  Kullanılan NLP teknikleri ise istenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. NLP Uzmanı ve Eğitmeni Cengiz Eren tarafından aktarılan NLP Teknikleri ve NLP Bilgileri  Kişisel ve Kurumsal Seminerlere katılanların kaynaklarını kullanmasını sağlamaktadır.

 

 NLP ile Zihinsel Detoks. Kavram olarak copyrigth'ı NLP Uzmanı ve Eğitmeni Cengiz Eren'e ait bu kavram ve aktarılan bilgiler, kişinin kendi kaynaklarını kullanmasını sağlmakta ve kaynaklarına uygun sonuçlar almasını ortaya çıkartmaktadır. Bu site dışında gördüğünüz Zihinsel Detoks kelimeleri bu kavramla alakası olmayıp, kopyalandığını göstermektedir.

 

NLP ile Zihinsel Detoks Programına ait bilgileri makalenin tamamını okuyarak öğrenebilir, randevu alabilir ve bilgi aktarımına katılabilirsiniz.

NLP Teknikleri ve Değişim Süreçleri

NLP İle Zihinsel Detoks  değişim sürecinizi kendi kararlarınızla organize etmenizi  ve hayatınızı yönetmeye başlamanızı kolaylıkla sağlayabilir.

"Kaza Geçirdiyseniz,

Ameliyat olduysanız,

Bir yakınınızı kaybettiyseniz,

Doğum yaptıysanız,

Donup kaldıysanız,

Nedenini bilmeden ağlamaya başlıyorsanız,

Kendi saçlarınızı veya kaşınızı koparıyorsanız,

Sınavlarda bildiğiniz soruları cevaplayamıyorsanız,

Başkalarının ne yaptığını sürekli olarak sosyal medyadan takip ediyorsanız,

İş ve özel hayatınızdan istediğiniz  sonuçlara ulaşamıyorsanız,

Aşırı kilo alıp veremiyorsanız,

Karar veremiyor ve harekete geçemiyorsanız,

Sürekli sinirlenip patlamalar yaşıyorsanız,

Cinsellik yaşadıktan sonra gözyaşı döküyorsanız,

uçak, deprem, panik atak benzeri korkularınız

ve bunlardan sadece biri bile var ise.

"NLP ile Zihinsel Detoks" programından yararlanmanız  kaynaklarınızı yeniden kullanmanızı sağlayabilir." Karar verip randevu aldığınızda değişimin kolay olduğunu ve bugüne kadar neden değişemediğinizi farkedebilirsiniz.

Zihinsel Detoks kişinin kendi kaynaklarını kullanabilmesi, farkında olmadan yaratılan sınırların ötelenebilmesi ve yaratıcılığın kullanılabilmesi amacı ile uygulanmaktadır. Bu şekilde kişi yeniden kaynaklarını kullanabilir hale geleceği gibi, panik atak, uçak korkusu, sınav stresi, deprem korkusu, depresyon benzeri durumlardan da kolaylıkla kurtulacaktır. Bu değişim bu kadar kolay gerçekleşebilir mi? diye sorguluyorsanız, farkında olmadan gösterdiğiniz değişime direncin farkına varmanız gerekiyor.

Beynimize aktarılan sayısız bilgi ve yaşadıktan sonra anlamlandırdığımız binlerce tecrübe var. Bu tecrübelerden bazılarını iyi bazılarını da kötü olarak hatırlıyor ve hatırladığımızda da  geçmişte yaşadığımız duyguları yeniden ve yeniden artarak hissediyoruz.  Bir de hiç farkında olmadığımız hayatımızı, yaşadığımız modeli etkileyen stratejilerin arka plandaki etkileri kişinin istenen sonuçlara ulaşmasını da engellediğinde durum biraz daha karışık gibi görünüyor olabilir. Ancak farkedilmesi gereken zihinsel sistemin mükemmel ve mantıksız çalıştığı. Siztem yaşadıklarımıza iat duyguları ve oluşan stratejileri kullandığı için benzer sonuçları almaya devam ediyoruz. Yaşanan tecrübelerin duygusal etkileri ortadan kalktığında ise sistem mükemmel çalışacağı için kişi kaynaklarına uygun ve istenen sonuçlara kolaylıkla ulaşabilecektir.

 NLP ile Zihinsel Detoks Sonuçları

Farkında olmadan ya da farkında olarak oluşan ve sizi engelleyen sınırların ortadan kalkmasını,

Verdiğiniz kararları uygulamaya başlayıp hemen harekete geçmeyi,

Düşünmeden verdiğiniz "evet" cevaplarının kişisel özgürlük alanlarınızda yarattığı sorunlardan kurtulmayı,

Yaşadığınız korku ve tedirginlikleri  kendinizi koruyamadığında beyninizin sizi korumak için oluşturduğunu,

Geçmişte yaşadığınız tecrübelerin farkında olmadığınız önemli sonuçlar ortaya çıkardığını,

Beynimizin içeriksiz düşündüğünü ve "içeriksiz" düşünmenin ne anlama geldiğini,

Değişime direncin varoluş nedenini ve nasıl ortadan kaldırılabileceğini,

Geleceğinizi kaynaklarınıza uygun olarak planladığınızda bu sonuçlara kolayca ulaşabileceğinizi,

İşiniz ve özel hayatınızda NLP Bilgilerini "acı çekmeden yaşamanın size acı vermeyeceğini" öğrenmek istiyorsanız, bu seminere randevu alarak katılmanız düşündüğünüzden daha çok yarar sağlayacaktır.

Korkular

Uçak korkusu, Deprem korkusu, (ÖSS, OKS) Sınav Korkusu, yaşanan Panik Atak Benzeri durumların ortadan kaldırılması, Topluluk önünde ya da Televizyonda yaşanan korkuların giderilmesi  kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Zihinsel Detoks için yapılan bilgi aktarımlarında  beynimizin çalışması, kullandığımız dil ve beynimize farkında olmadan ve  farkında olarak aktarılan bilgiler, bu bilgilerin yarattığı sınırların neler olabileceği de gözden geçiriliyor.

bu bilgi aktarımı sırasında tecrübelerin oluşturduğu stratejilerin de farkına varılması sağlanıyor. Değişime direnç, kişinin karar süreçleri, otorite ile ilişkisi, tedbirli davranış modelinin nerelerden kaynaklandığı da mekanik bağlantılar olarak açık seçik ortaya çıkabilmektedir.

İlave olarak zaman çizgisi ile gelecek planının yapılması, mimlemek (anchoring), benzeşim ve yöneltim gibi ikna teknikleri ile Türkçe'nin karmaşık yapısından dolayı ortaya çıkan sonuçların neler olabileceği de gösterildiğinde değişim süreci daha da kolaylaşmaktadır.   Karar, motivasyon, yönetim ve iletişim stratejileri ilgili olarak da çeşitli modellerinin de gösterildiği bilgiler kişinin zihinsel süreçlerinin anlaşılır hale gelmesini ve istediği hızda kullanması imkanını vermektedir.

Kaynakları Kullanmak ve Zihinsel Detoks

Kaynaklarını kullanmak ve kaynaklarına uygun hedeflere ulaşmak ve yaşadıkları sorunlardan kurtulmak isteyen  her kişinin katılabileceği Zihinsel Detoks programımız kişinin hayatında elde edeceği sonuçları kolaylaştırmakta ve kaynaklarına uygun hedefleri ulşamasını sağlamaktadır. Yöneticilerin işlerini ve çalışanlarını daha kolay yönetebileceği ve faydalı bir iletişim seviyesi ile bilginin paylaşıldığı süreçlerin gerçekleşmesini sağlayan bu program çalışanların da kariyerlerini planlamalarını ve başarılı sonuçlara ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır.

Birkaç haftalık seminerlerde elde edilen bilgilerden çok fazlası 12-16 saatlik bilgi aktarımı sırasında yapılabilmekte, katılımcı bu bilgileri davranışlarına aktararak kısa zamanda farkında olmadığı yeterlilik düzeyine ulaşarak yaşadığı dünyayı ve yaşadığı dünyadaki her anı yönetmek istiyorsa, bunu gerçekleştirebilmektedir.

Cengiz Eren

NLP Uzmanı ve Eğitmeni

http://www.erenlp.com

İstenen Sonuç

Çok sayıda kişinin (yönetici, sanatçı, çalışan, öğretmen, öğrenci) katıldığı ve kendini iyi hissederek, kaynaklarını ve dilini doğru modelde kullanarak "istenen sonuç"lara ulaşması sağlanan Zihinsel Detoks seminerlerine sorun olsun olmasın her kişinin katılması yarar sağlayacaktır. Zihinsel Detoks için yapılan bilgi aktarımlarından sonra değişim kolaylıkla gerçekleşebilmekte, kişi hayatını kendi kararları ile yönetmeye başlamaktadır. Karar Sizin..

Zihinsel Detoks'a bireysel olarak katılmak isterseniz 0216 464 1727 numaralı telefondan randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Zihinsel Detoks Programı için bireysel katılım ücreti (4 görüşme) 2.500 YTL+KDV'dir.  Görüşmeler yaklaşık 12-16 saat civarında sürmektedir.

İlgili Linkler:

 

 

Yorumlar   

0 #1 İzmirdeyimSeyhan Çakan Yarız 16-04-2015 21:40
Merhabalar, Birçok kişisel sorunum için yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Ancak İzmirdeyim ve İstanbula gelme imkanım yok. Burada güvendiğiniz birileri varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP